Defne Samyeli Cem Yılmaz'ı silemedi!

Serenay Sarıkaya-Cem Yılmaz birlikteliği konuşulmaya devam ediyor. Atina'daki fotoğraflarla belgelenen aşk, Sarıkaya'nın da, "Her şey göründüğü gibi" sözleriyle itiraf edilmişti.

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2020

Üstü kapalı ihanet iması ve “Konduramadım” açıklamasının ardından Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile beraber olduğu fotoğraflarını silemedi

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli, geçtiğimiz yılın son günlerinde yollarını ayırmıştı. Yılmaz'ın daha sonra oyuncu Serenay Sarıkaya ile yakınlaştığı iddia edilmişti.

Cem Yılmaz, Alice Müzikali oyuncularının kendi aralarında düzenlediği 50. oyun kutlama partisine katıldı. Yılmaz ile Sarıkaya aynı fotoğrafta yer alması 'aşk' iddialarını yeniden gündeme getirdi.

İkilinin 15 gün önce Yunanistan'ın başkenti Atina'da çekilen fotoğrafları ise aşkı belgelemişti. Atina'dan ayrı uçaklarla dönen ikiliden Sarıkaya, "Her şey göründüğü gibi" ifadeleriyle aşk itirafında bulunmuştu

Yılmaz'ın eski sevgilisi Defne Samyeli ise, "Açıklama gibi büyük laflar etmeyelim. Benim birkaç söz borcum var. O da siz basına... Ben asılsız haberlerden dolayı çok tramvalar yaşadım. O yüzden ön yargılarım var. Ekim ayında 3. şahıslar hakkında çıkan haber üzerine bir yazı yazdım ve sosyal medyadan yayınladım. Bugüne geldiğimizde ise yeni ve sürpriz şekilde öğrendiğim gelişmelere baktığımız zaman, bu haberleri işini doğru yapan arkadaşlar yazıp, dökmüşler. Ekim ayında 3. şahıslar hakkında çıkan haber üzerine bir yazı yazdım ve sosyal medyadan yayınladım. Bugüne geldiğimizde ise yeni ve sürpriz şekilde öğrendiğim gelişmelere baktığımız zaman, bu haberleri işini doğru yapan arkadaşlar yazıp, dökmüşler. Ben bilmiyormuşum. Görememişim. Hiç ihtimal vermedim ve hiç konduramadım. Beni lütfen mazur görün. Size haksızlık etmişim. Daha fazlasını söyleyemem. Hiç yakışık olmaz. Bana yakışmaz. Siz neler yaşıyorsanız, ben de onları yaşıyorum." dedi.

Defne Samyeli, magazin gündemine bomba gibi düşen beraberlikten sonra eski sevgilisi Cem Yılmaz ile yer aldığı kareleri sosyal medya hesabından silemedi.

İşte Defne Samyeli'nin silemediği o fotoğraflar...