Dedikodulara doymadık: 2019 yılının en çok konuşulan 9 magazin olayı

Bu yıl olaylara sahne oldu, hepimizi de içine katarak ilerleyen bir kar topuna dönüştü. Bu gündemin içinde gözden kaçırdıklarımız ve çok konuştuklarımız birbirine girdi. Magazin dünyası bizi asla gündemsiz bırakmadı. Bu yıl en çok konuştuğumuz olaylara bakalım. Milliyet-(Andaç Uzel)

Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2019

1. Sıla-Ahmet Kural-Hazer Amani
Sıla'nın Ahmet Kural ile birlikte yaşadıklarının ardından ünlü şef Hazer Amani ile yakınlaşması ve bir ilişkiye başlaması, 2019'un ilk aylarında gündemimizi çok uzun bir süre meşgul etti.

2. Sinemada 'mısır savaşları'
Cem Yılmaz-Yılmaz Erdoğan-Şahan Gökbakar-Mahsun Kırmızıgül gibi ünlü yapımcı/yönetmenlerin bir araya gelerek sinema salonu zincirlerine tepki göstermesinin ardından başlayan süreç, ertelenen vizyon takvimlerine ve daha fazlasına etki etti. Peki, sonuç? Sinema için zor geçen bir sene...

3. Beren Saat-Kenan Doğulu
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun arasında neler olduğunu, Beren Hanım'ın Instagram paylaşımlarından anlamaya çalıştık. Oysa ne kadar yanlış bir yöntemdi. Büyük de dedikodu ve iddialar bütünüyle karşılaştık üstelik.

4. Nesrin Cavadzade ve estetik
Nesrin Cavadzade, güzelliğinin estetikten değil, spor ve bakım yapmasından kaynaklandığını ifade etti. Sosyal medyada bir anda büyük tartışma yaşandı bu nedenle. Estetik ve sporun ne ilgisi var canım?