Çukur'un düşüşü devam ediyor!

Bir dönem kimsenin zirvelerden düşüremediği Show Tv'nin Çukur dizisine neler oluyor? Geçen hafta büyük bir kayıp yaşayan Çukur, bu hafta bir nebze olsun toparlasa dahi, total reyting sonuçlarında yine beklediğini bulamadı. Çukur'a neler oluyor?

Eklenme Tarihi: 05 Haziran 2018

Bir dönem kimsenin zirvelerden düşüremediği Show Tv'nin Çukur dizisine neler oluyor? Geçen hafta büyük bir kayıp yaşayan Çukur, bu hafta bir nebze olsun toparlasa dahi, total reyting sonuçlarında yine beklediğini bulamadı. Çukur'a neler oluyor? Bu düşüşün sebebi ne? İşte detaylar.

Pazartesi akşamları Çukur ve Söz’e yeni rakip geldi. İki dizinin uzun süredir verdiği mücadeleye Fox TV’nin Yasak Elma dizisi de katıldı. Üç dizinin kıyasıya rekabet ettiğin Pazartesi’nin galibi ise belli oldu. İşte ilk 3’e giren yapımlar. Total’de Söz 1, Yasak Elma 2. ve Çukur 2. sırada yer aldı.

AB kategorisinde ise Çukur 1., Yasak Elma 2. ve Söz 3. sırada yer aldı. Yasak Elma’nın son haftalardaki çıkışıyla birlikte Total’de Çukur’un 2.liği Yasak Elma’ya kaptırdığı görülüyor. Aynı şekilde AB kategorisinde de Söz, 2.’liği Yasak Elma’ya kaptırdı.

Çukur'un geçen hafta reytingleri daha kötüydü. Çukur, total de 5, AB'de 3 ve ABC'de 1.sırada yer almıştı. Peki neler oluyor? Çukur dizisinin bu ani düşüşünün nedeni ne? Düşüşün nedeni kısa süre önce yaşanan o olay mı?