Çukur'da Şaşırtan Ayrılık: Celasun Kubilay Aka Neden Veda Ediyor?

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi finale doğru giderken herkesi şoke eden bir ayrılık haberi ile gündeme geldi.

Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2021

Show TV'nin pazartesi akşamları yayınlanan dizisi Çukur'un 123. bölümünde "Celasun" karakterini canlandıran Kubilay Aka, diziye veda edecek.

Sezon sonunda final yapacak olan Çukur'un yeni bölümünde Celasun'un iple boğulduğu sahneler dikkat çekti.

Çukur'da ilk bölümden bu yana rol alan Kubilay Aka'nın sezon bitmeden diziden ayrılıyor. Yaz aylarında yeni bir diziyle ekranlara dönecek olan Aka'nın canlandırdığı Celasun karakteri şok bir saldırıya uğruyor.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Burak Dakak, Hare Sürel gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

KUBİLAY AKA KİMDİR?

Kubilay Aka, 5 Mayıs 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi mezun oldu. “Vatanım Sensin” dizisinde iki sezon boyunca Ali Kemal karakterini canlandıran Aka, halen “Çukur” dizisinde Celasun karakterine hayat vermektedir. Aka, aynı zamanda Netflix orjinal dizisi AŞK 101'de de oynamıştır.