Çukur'a Efsun ve Yamaç'ın öpüşme sahnesi damga vurdu!

Çukur 87. son bölümüyle ekrana geldi. Çukur son bölümde Çağatay tarafından başına ödül konulan Yamaç saldırıya uğradı. Yaralanan Yamaç, Efsun'un evine sığınırken ikili arasında romantik anlar yaşandı. Efsun ve Yamaç'ın öpüşme sahnesi dikkatleri çekti.

Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2020

Efsun'un evine gelen Çağatay ise büyük şok yaşadı. Efsun'dan hoşlanan Çağatay ise evde Yamaç'ın olduğunu anladı. Finalde ise Yamaç'ın ölmediğini öğrenen Selim ve Cumali, kardeşlerini Çağatay'ın elinden kurtardı. İşte Çukur 87. bölüm final sahnesi.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Damla Sönmez, Nejat İşler ve Perihan Savaş'ın paylaştığı Çukur, 10 Şubat Pazartesi akşamı 87. bölümüyle ekrana geldi. Çukur son bölümde Çağatay Erdenet ile Koçovalılar arasındaki savaş yeni bir boyut kazandı. Çağatay'ın yeni taktiği tüm Çukur'u yıldırmak oldu. Çukur'a gece vakti yapılan polis baskını sonrası mahallede gözaltılar başladı. Çukur'da Koçovalı kadınları ve Akın gözaltına alındı.

ÇAĞATAY'DAN YAMAÇ'I ÖLDÜRENE 5 MİLYONLUK ÖDÜL!
Çukur'a istediği darbeyi vuramayan Çağatay son koz olarak Çukur'daki herkesi hedef aldı. Çukur ismini lekelemeye çalışan Çağatay istediğini elde etmek için büyük planı uygulamaya aldı. Bir türlü Yamaç'ı ortadan kaldıramayan Çağatay taktik değiştirerek, Yamaç'ın başına 5 milyonluk ödül koydu. Bir tehlikeyi berberde atlatan Yamaç, başka bir tehlikeyi de otelin mutfağında atlattı

ÇUKUR'DAN ÇAĞATAY'A KARŞI HAMLE!
Çağatay'ın Çukur ile olan husumetinde Çukur'un elemanları ise Çağatay'a karşı harekete geçti. Arabasında, gittiği yerlerde hatta içtiği kahvede Çukur'un simgesini gören Çağatay oyunun boyutunu görmeye başladı.

ÇUKUR'DA YAMAÇ VE EFSUN ÖPÜŞTÜ
Ormanda kendisini kovalayan adamlardan kaçarken yaralanan Yamaç bir kez daha kendisini Efsun'un kapısında buldu. Yamaç'ın yaralarını saran Efsun ile Yamaç arasında yakınlaşma yaşandı. Yamaç ve Efsun'un öpüşme sahnesi son bölüme damga vurdu.

İşte o video...