Çukur ve İstanbullu Gelin'den Avlu'ya iki yeni transfer

Star TV'nin sevilen dizisi Avlu'ya iki yeni oyuncu katıldı. Peki diziye katılan yeni isimler kim? İşte detaylar...

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2019

Yapımcılığını Limon Film-Hayri Aslan'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu'nun oturduğu, başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece ve Çağdaş Onur Öztürk'ün paylaştığı 'Avlu'ya İdil Sivritepe ve son olarak Çukur'da rol alan Zeynep Kumral dahil oldu.

"Avlu" yeni bölümleriyle her perşembe Star'da!

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: Avlu’daki köstebek kim? Deniz, içlerindeki köstebeğin kim olduğunu hala öğrenememiştir ve bu yüzden sürekli diken üstünde hissetmektedir. Bu esnada yeni gelen bir mahkum da Deniz'i şoke etmiştir. Azra'nın özgürlüğünün üstüne geçmişinden karanlık bir gölge düşer. Üstelik peşindeki tek engel bu da değildir. Zerrin, eline yeni geçen dosyalara baktıktan sonra Azra'ya bir sürpriz hazırlamaya koyulur.

Zeynep Kumral Kimdir?:Zeynep Kumral, 1975 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 1999 yılında rol aldığı Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile yaşamış; Meryem, Sevdam Alabora, Son Yaz Balkanlar 1912, Koyu Kırmızı, Şüphe, Düğün Şarkıcısı, Paramparça Aşklar ve Sağır Oda dizilerinde rol almıştır. Oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Nedret karakterini canlandırmıştır.

Zeynep Kumral'ın Boyu Kaç?
1.64 m’dir.

Zeynep Kumral'ın Burcu Nedir?
Koç burcudur.

Zeynep Kumral'ın Sevgilisi Var Mı?
Sevgilisi yoktur.

Zeynep Kumral Kaç Yaşında?
10.04.1975 yılında doğmuştur ve 44 yaşındadır.

Zeynep Kumral Nereli?
İstanbul’da doğmuştur.