Çukur dizisine bomba transfer! Dizinin en çok konuşulanı olacak

Çukur dizisine bomba transfer! Dizinin en çok konuşulanı olacak

Eklenme Tarihi: 03 Ekim 2017

Çukur dizisi daha başlamadan dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Başrollerini Dilan Deniz Çiçek ile Aras Bulut İynemli'nin paylaştığı Çukur dizisi birinci bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz herkes tarafından merak edilir oldu. Sosyal medyada gündeme oturan ve İçerde dizisine benzetilen Çukur oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Henüz yayınlanmasa da ilgiyle beklenen diziden yavaş yavaş bilgiler gelmeye başladı. Çukur dizisine Kahraman karakterini canlandıracak olan Mustafa Üstündağ dahil oldu.

Sezonun en iddialı dizilerinden biri olmaya hazırlanan “Çukur”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor. İlgiyle takip edilen dizide Kahraman karakterini Mustafa Üstündağ oynayacak.

Ay Yapım imzalı, Show TV’nin merakla beklenen dizisi Çukur’un heyecan uyandıran iddialı kadrosuna usta oyuncu Mustafa Üstündağ katıldı. Üstündağ dizide “Koçovalı” ailesinin en büyük ağabeyi olan “Kahraman”ı canlandıracak.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide, Mustafa Üstündağ ile birlikte son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş yer alıyor.