Cristina Buccino'yu çıldırtan aşk iddiasındaki Türkiye detayı

Ünlü model Cristina Buccino, adının Aleksandar Kolarov ile aşk dedikodularına karışmasına çok sinirlendi. İtalyan manken Cristina Buccino, Instagram hesabından çok sert bir mesaj yayımladı. Fenerbahçe'ye transferi konuşulan Kolarov ise bu konuda sessiz kaldı.

Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2019

Sezon başından bu yana Fenerbahçe'nin gündeminde yer alan yıldız sol bek Aleksandar Kolarov'un adı, 34 yaşındaki güzel model Cristina Buccino ile aşk dedikodularına karıştı. İtalyan manken Cristina Buccino, bu iddialara sosyal medya hesabından cevap verdi. Cristina Buccino, Instagram'dan ne açıklama yaptı? Tüm detaylar haberimizde...

2017'de Roma'ya transfer olduktan sonra 12 yıllık eşi Vesna Kolarov'dan ayrılan Kolarov'un adı, son günlerde İtalyan model Cristina Buccino ile anılıyordu.

2017'de Roma'ya transfer olduktan sonra 12 yıllık eşi Vesna Kolarov'dan ayrılan Kolarov'un adı, son günlerde İtalyan model Cristina Buccino ile anılıyordu.
"Böyle bir paylaşım yaptığım için üzgünüm" diyerek sözlerine başlayan Buccino, "Normalde bu tarz dedikodulara asla cevap vermem ama son günlerde tanımadığım insanlar da dahil birçok mesaj aldım.

Bu haberlerin nasıl yapıldığını dahi bilmiyorum, hatta konuya dair hiçbir şey bilmiyorum ama yine de bir şeyler söylemek istedim. Gerçekten kırıldım.
Her şeyden öte, kendilerini gizleyen 3-5 salağa kızgınım. Çıkan haberler tamamen yalan ama haberi kimin yaptığını maalesef bilemiyorsun. Prim yapabilmek için 3-5 aptalca şey yazıyorlar ve bir yere varacaklarını sanıyorlar.