Çocuklar Duymasın'ın geleceği Kanal D'yi kara kara düşündürüyor

Kanal D yaz sezonundan beri birbirinden iddialı yeni dizilere ekran sahipliği yapmaya devam ediyor. Yeni sezonun ilk bölümleri ile yayın hayatına devam eden kanalda kafaları karıştıran bir dizi var; Çocuklar Duymasın...

Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2018

İddialı dizilere ekran sahipliği yapan Çocuklar Duymasın için yine kriz çanları çalıyor. Yeni sezonun ilk bölümünden beri istenilen reytinglere ulaşamayan dizi için Kanal D son kararı verecek mi?

16 Ağustos farklı konu ve yeni oyuncularla sezona başlayan dizide bir türlü beklenen reytingler alınamadı ve bu durum kanalın kafasını iyice karıştırdı. Pazar günü ekrana gelen dizinin Çarşamba gününe alınması da beklenen sonucu vermedi.

Pazar günleri ekrana gelen dizi için beklenen reyting sonuçları gelmeyince dizi, çarşamba gününe alındı. Fakat reyting şavaşında Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz gibi dizilerin gerisinde kalmıştı.

KRİTİK BÖLÜM BU HAFTA: Çocuklar Duymasın için 50. bölümün önemi büyük. Eğer 50. bölümde de reyting düşüşü devam eder ise, Kanal D’yi kara kara düşüneceği günler bekliyor.