Çocuklar Duymasın final yapmamak için o ismi geri getirdi!

Kanal D'nin Çarşamba günleri reyting yarışında tutunmaya çalışan Çocuklar Duymasın dizisi, senaryoda tıkanmalar yaşayınca diziden ayrılan ismi geri getirdi

Eklenme Tarihi: 19 Mart 2019

17 yıldır çeşitli kanallarda ekrana gelen Çocuklar Duymasın dizisi, bir kez daha final yapma yolunda ilerliyor. Çarşamba günleri yayınlanan dizinin Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul'a rakip olamaması Kanal D'yi düşündürürken, yapımcılar reytingleri yükseltmek için flaş bir karar aldı.

Alınan karara göre diziye geçtiğimiz bölümlerde konuk olan ve Haluk ile Meltem'in arasını bozmaya çalışan karakter, yeniden kadroya dahil edildi. 73. bölümüyle yarın akşam ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölüm fragmanında ortaya çıkan karakter, izleyiciyi adeta çıldırttı.

Senaryoda tıkanmalar yaşayan ve sürekli aynı konuları işleyen Çocuklar Duymasın dizisine Tutku karakteri geri dönüyor. Dizide Tutku'ya hayat veren Gülin İyigün, fragmanda "Nerede kalmıştık?" diyerek ortalığı yeniden karıştıracağının sinyallerini verdi bile.

Diziye katıldığı dönemde Haluk'a aşık olan Tutku karakteri, boşanma evresinde olan çiftin arasına kara kedi gibi girmeye çalışacak. Peki kötü karakteriyle bilinse de güzelliğiyle göz dolduran Gülin İyigün kimdir?