Çirkin ayaklı ünlüler

Dünyaca tanınmış ünlüler güzellikleri ve çekicilikleriyle onları sevenler tarafından ilgiyle izlenir ve yaptıkları merakla takip edilir. Peki pek görmediğimiz ayakları sizce nasıldır? (POSTA)

Eklenme Tarihi: 09 Ocak 2018

Dünyaca tanınmış ünlüler güzellikleri ve çekicilikleriyle onları sevenler tarafından ilgiyle izlenir ve yaptıkları merakla takip edilir. Peki pek görmediğimiz ayakları sizce nasıldır? Beren Saat'in ayakları üzerine bir dönem tartışma bile oldu. Saat'in 6 parmaklı olduğu iddia edildi günlerce bu konu konuşuldu. Gerçek ise bir çekimde ortaya çıktı. Saat'in 5 parmağı var... (POSTA)

Angelina Jolie - "Her güzelin bir kusuru olur" lafının dünyadaki temsilcisi gibi Angie bu ayakları üzerinde Ama tüm bunlara rağmen Angie, yıllandıkça güzelleşen bir kadın ve yardımseverliği tüm dünya tarafından biliniyor ve o iyi bir anne.

Burcu Esmersoy - Güzel fiziğiyle dikkat çeken Burcu Esmersoy'un ayakları da sosyal medyada bolca konuşulmuştu. Her güzelin bir kusuru var, Esmersoy'unki de ayakları galiba.

Kim Kardashian - Her yaptığı olay olan isimlerden biri de Kim Kardashian. Daha çok ön plana kalçalarıyla çıkan sanatçının ön planda tutmak istemediği de kuşkusuz kalın ayak bilekleri be biçimsiz parmakları. Tabi onu seyredenler başka noktalara odaklandığı için ayaklarına dikkat edenlerin sayısı oldukça az.