Cinsel organım 6 santim diyen okura Haydar Dümen'den ilginç yanıt

Haydar Dümen Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı!

Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2020

İstekliyim ama

30 yaşındayım. Kadınlara karşı aşırı istek ve arzu duyuyorum. Hiç ilişkiye girmedim. Birkaç kez denedim, olmadı. Başarısız olunca bir daha da denemek istemedim. Yardımcı olun.

CEVAP

Değerli okurum, denesen yine başarılı olamayacaksın. Önyargılısın, kuşkulusun ve korkuyorsun. Ama bu deneme olayının da zamanı gelmiş. İyi bir koşulda, iyi ortamda yeniden dene. Kendine güven kazan.

Birlikte olamıyoruz

Ben 10 aylık evli kadınım ve eşimle önceden 4 sene flört ettik. Birbirimize alışkın olmamıza rağmen daha cinsel birleşme yapamadık. Ne olur bizi yardımcı olun.

CEVAP

Sevgili okurum, adı vajinismus. Bana göre de zaman tüketip evliliğiniz yıpratmayın. Çözümü var, sakın dert etmeyin.

Kız dalga geçiyor

32 yaşındayım. Cinsel organım ereksiyon halinde 6 santim. Kız arkadaşım benimle dalga geçiyor. Bu durumdan çok utanıyorum.

CEVAP

Değerli okurum, operasyonla 1-2 santim büyüyeceğine inanıyorum. Başka teknik yardımlar da olabilir. Çoğu zaman sizlerin söylediğiniz sayılar gerçeğe uymuyor. Yani ölçüm bizim denetimimizden geçmeli. Bir uzmana başvurmanda yarar var.

Milli olmak istiyorum

18 yaşındayım. Nerede kız görsem penisim sertleşiyor, seks isteğim artıyor. Rüyalarımda sürekli cinsel ilişkiye giriyorum. Sizce böyle bir haldeyken milli olayım mı?

CEVAP

Değerli okurum, bekle. Beynini başka şeylerle oyala. Ders, bir de araya hobi eklersen ileride bana dua edersin.

Neden isteksizim?

20 yaşındayım. Kız arkadaşımın yanında isteksizleşiyorum. Ama ondan uzaklaşınca isteğim artıyor. Bunun nedeni acaba etrafımdan birden fazla kızın olması mı?

CEVAP

Değerli okurum, bolluğun getirdiği hafiften şımarıklık. Sen terk edilmesi zor birine yönel. Yap bakalım atraksiyonlarını. Çıkış yolu bulursan bizden de alkış alırsın. Ama dert ettiğin şeye bak. El alem bir gramını bile bulamazken sen fazlasından yakınıyorsun.

Tatmin edebilir miyim?

20 yaşındayım. Penisim 15 santim ve orta kalınlıkta. İlişki sırasında sorun olur mu? Kız arkadaşımı tatmin edebilir miyim?

CEVAP

Değerli okurum, anatomik olarak tamamen normal. Kitaplara geçecek ve kitapların dediğin kadar normal.

Gebelik ihtimali var mı?

22 yaşındayım. Kız arkadaşım da 19 yaşında. Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Üzerimizde eşofmanlar vardı. Kızın hamile kalır mı?

CEVAP

Değerli okurum, çok zayıf ve de imkansız.

Sevgilim çok ısrarcı

Sevgilimle ilişkiye girdiğimizde korunuyorum. O içine boşalmamı istiyor, korkuyorum. Rahat boşalmak için ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, onun tekniğini bu yaşıma kadar ben öğrenemedim. Rahatça boşalmak dediğin ne ki? Prezervatif tak, takmam. Dışa boşal, boşalmam. Kız sürekli koruyucu hap alsın, olmaz dedikten sonra ‘Keyfime göre sevişeyim gebelik de olmasın’ yani. Oh ne ala. Her şeyin bir bedeli var doğanın da düzeni. Doğa da sana göre kanun yapmaz.