Cinsel Organı Büyüsün Diye Demir Halka Taktı Hastanelik Oldu

Tayland'ın başkenti Bangkok'da bir adam Sevgililer Günü'nde partneri ile ilişkiye girmeden önce büyümesi için cinsel organına demir halka takınca hastanelik oldu.

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2021

Sevgililer Günü'nün belki de en tuhaf olayı Tayland'ın başkenti Bangkok'ta gerçekleşti. İnternetten tanıştığı kadını etkilemek isteyen adam, cinsel organına demir halka takınca olanlar oldu.

Genç adam, halkayı geri çıkaramayınca cinsel organında aşırı şişme ve morarma meydana geldi.Genç adam, halkayı geri çıkaramayınca cinsel organında aşırı şişme ve morarma meydana geldi.

Adam, doktorlara Sevgililer Günü için yen bir kadınla tanıştığını ve kadını etkilemek istediğini bundan dolayı cinsel organa takılan halkanın organı büyüttüğünü okuduğunu söyledi.İki gün sonra cinsel organında aşırı bir şişlik meydana geldiğini ve morardığını söyleyen adam, sağlık ekiplerini aradığını ve bir an cinsel organının kesileceğinden korktuğunu söyledi.

Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan adamın cinsel organındaki demir halka güçlükle çıkarıldıktan sonra adam taburcu edildi.