Cinsel iİişki Anlarını Kayda Aldı Arkadaşlarına Gönderdi

Katıldığı Celebrity Big Brother programı ile ünlenen televizyon yıldızı Stephen Bear, kız arkadaşı Georgia Harrison ile sevgili olduğu dönemde cinsel ilişkiye girerken gizlice çektiği videoyu, ayrıldıktan sonra intikam amaçlı paylaştığı gerekçesiyle tutuklandı

Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2021

Georgia Harrison ile sevgili olduğu dönemde cinsel ilişkiye girerken gizlice çektiği videoyu, ayrıldıktan sonra intikam amaçlı paylaştığı gerekçesiyle tutuklandı. Bear, kısa süre sonra kefaletle serbest kaldı.

Videonun internet üzerinden yayılması ile suçlanan Bear, suçlamaları aptalca olarak değerlendirip kabul etmemişti.

Eski kız arkadaşı Love Island yıldızı Georgia, ilişkiye girdikleri sırada Bear'in kendisinden habersiz bir şekilde ilişkilerini video kaydına aldığını ve videoyu arkadaşlarına gönderdiğini iddia etti.

Bear, Dubai dönüşü Londra'da havalimanında gözaltına alındı.Polis yetkilileri, Bear'ın rıza olmadan cinsel ilişkiyi videoya çekme, kişinin özel hayatını ifşa edip onurunu kırma suçlaması ile gözaltına alındığını ve sorgusunun devam ettiğini doğruladı.Birkaç saat sonra kefaletle serbest bırakılan Bear, Dubai dönüşü karantinada kalması gerekirken gizemli bir kadınla görüntülendi.