Ceylan Çapa Burak Özçivit için Fahriye Evcen'e meydan okudu!

Burak Özçivit'in eski sevgilisi Ceylan Çapa, geçtiğimiz günlerde Burak Özçivit'le evlenen Fahriye Evcen'e instagram hesabından meydan okudu.

Eklenme Tarihi: 05 Haziran 2018

Burat Özçivit'in eski sevgilisi ile eşi sosyal medyada kapıştı. Yarış makyajsız kim daha güzele dönüştü. Fahriye Evcan instagram hesabından sıfır makyajlı bir fotoğrafını paylaşınca eşinin eski sevgilisinden hiç umulmadık bir misilleme aldı.

FAHRİYE EVCEN'İN MAKYAJSIZ PAYLAŞIMI : Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen ile eski sevgilisi arasındaki kapışma bu paylaşım ile başladı. Fahriye Evcen instagram hesabına makyajsız halini gösteren bu fotoğrafını koydu.

CEYLAN ÇAPA'DAN MAKYAJSIZ MİSİLLEME : Paris'te bulunan Burak Özçivit'in eski sevgilisi Ceylan Çapa'dan hemen misilleme geldi. Ceylan Çapa'da bu fotoğrafını paylaşıp "No make up (makyajsız) böyle olur" diye yazdı.

FAHRİYE'Yİ MAKYAJSIZ GÖRDÜM : Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Ali Eyüboğlu, 'Ben Fahriye Evcen'i defalarca makyajsız görmüş bir insanım' diyerek şu yorumu yaptı:
-'Eğer hanımefendi (Ceylan Çapa) Fahriye Evcen'e nispet yapıyorsa; sol elinde selfie çubuğu var, sağ elini kaldırıp avucunu yalasın. Atı alan Üsküdar'ı geçti. Burak Özçivit'in eşi Fahriye artık, geçmiş olsun'