Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin fotoğrafına beğeni yağmuru

Komedyen Cem Yılmaz, nisan ayından beri birliktelik yaşadığı Defne Samyeli'yle fotoğrafını paylaştı.

Eklenme Tarihi: 09 Aralık 2018

Geçtiğimiz nisan ayında Defne Samyeli'nin Cem Yılmaz'ın evinden çıkarken görüntülenmesiyle belgelenen Yılmaz-Samyeli aşkı, dolu dizgin devam ediyor. Ünlü çift, mutluluklarını sık sık sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşıyorlar. İkilinin dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisi daha eklendi.

Cem Yılmaz, Instagram hesabından sevgilisi Defne Samyeli ile çekildiği fotoğrafı paylaşarak 'Sonbahar-Kış 2020... Balıksırtı ve ekose tekrar moda olacak... Merkür geri gidiyor aman dikkat' notunu düştü. Ünlü komedyenin takipçileri fotoğrafı yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Paylaşım kısa sürede 100 binden fazla beğeni aldı.

Cem Yılmaz, daha önce Cansu Dere, Deniz Akkaya, Demet Şener ve Ayşe Hatun Önal ile de aşk yaşamıştı. Ahu Yağtu'dan Kemal adında bir çocuğu bulunan komedyen, geçtiğimiz yıl Özge Sabuncu ile bir dargın bir barışık ilişkisine de son verip Defne Samyeli ile yeni bir aşka yelken açtı.

Ünlü spiker Defne Samyeli'nin adı da iş insanı Saadettin Saran'la aşk dedikodularına karışsa da ikili çıkan haberleri kesin bir dille yalanlamıştı.