Cem Yılmaz Defne Samyeli'nin canını çok acıttı

Cem Yılmaz’la Serenay Sarıkaya’nın ilişkisi hakkında ne diyeceği merak konusu olan Defne Samyeli sonunda suskunluğunu bozdu. Daha önce ihanet haberlerine tepki gösteren Samyeli, “Hiç ihtimal vermedim, konduramadım” sözleriyle gazetecilerden özür diledi. (Hürriyet)

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2020

Magazin Konseyi, Defne Samyeli’nin sosyal medyada gündem olan sözlerini değerlendirdi.

GİRDABI İYİ YÖNETEMEDİ

Cengiz Semercioğlu: Pazartesi günü Magazin Konseyi’nde bu konuyu tartışmış ve “Bu işi Defne çözer” demiştik. Defne çözdü işte... Yaptığı açıklamayla aldatıldığını ima etti. Cem ve Serenay’ın o kadar süre ilişkiyi itiraf etmemesinin altında da bu yatıyor; Serenay’ın “ilişkiyi bitiren kadın” olarak anılmaması için konuşmadılar.

O yüzden 4-5 aydır konuşulan bu ilişkiyi gizlediler. Defne biraz daha konuşsa belki Cem’le Serenay yüzünden tartıştığını, arasının açıldığını da itiraf edecek. Cem içine düştüğü duygusal girdabı iyi yönetemedi. Defne’nin canını çok acıtarak gitti.

CEM NE ŞANSLI ADAMMIŞ

Onur Baştürk: Defne Samyeli’nin “Haklıymışsın ey medya” açıklamasından şunu anladım: Gerçekten hiç inanmamış söylentilere, Cem Yılmaz’a inanmış sonuna kadar. Cem aslında ne kadar şanslı adammış. Ona yüzde yüz inanan bir kadın varmış yanında. Onu kaybetti artık. Defne de bunca yıl sonra sanırım pek acı bir ders almış oldu.

SABIR DİLİYORUM KENDİSİNE

Ömür Gedik: Defne’nin gerçeği öğrendiğinde hissettikleri, empati yaptığımda benim de canımı yakıyor. Herkes gibi o da farklı olduğunu, Cem Yılmaz’ın hayatındaki kalıcı kadın olduğunu düşünüyordu. Aldatılmanın şokunu yaşıyor şimdi. Hem de tüm Türkiye’nin gözü önünde. Üstelik bir de eski evliliğindeki defterler açıldı. Her şey gibi bugünler de geçecek ama atlatana kadar sabır diliyorum kendisine.