Çarpışma dizisine Cumhurbaşkanı engeli! Yeni bölüm yayınlanmayacak

Show TV'de ekranlara gelen Çarpışma dizisinin bu hafta yayınlanması beklenen 14. bölümü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a takıldı.

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2019

Show TV'de bu sezona damga vurması beklenen Çarpışma dizisi tam olarak isteneni verememiş ve reyting yarışında rakiplerine göre geride kalmıştı. Ocak ayından itibaren dizilere verilen 3 haftalık aradan da olumsuz etkilenen Çarpışma dizisi için bu hafta yeniden yayınlanmama kararı alındı.

Çarpışma dizisinin 14. bölümü, 14 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan Cumhurbaşkanı Özel programı nedeniyle 21 Mart Perşembe gününe ertelendi. Recep Tayyip Erdoğan'ın özel programı, Perşembe akşamı saat 21.00’de Habertürk TV ve Bloomberg HT ortak yayınıyla Show TV'de ekranlara gelecek.

Peki Çarpışma dizisinde geçtiğimiz hafta neler yaşandı?
Çarpışma'nın 13. bölümünde Kadir, annesini bulmasının önünü açmasına rağmen Zeynep’e halen kızgın, Zeynep de anlaşılamadığı için Kadir’e kırgındır. Ancak mevsim ansızın kıştan bahara dönecek, Kadir ile Zeynep tam on altı yıl önce avuçlarından uçup giden aşkı yeniden yakalayacaktır.

Zeynep’e saplantılı bir tutkuyla bağlı olan Veli’nin ise, Zeynep’i Kadir’e bırakmaya hiç ama hiç niyeti yoktur ve acımasız yüzünü bir kez daha göstermekte gecikmez.