Cardozo hocasının sevgilisiyle, hocası futbolcunun karısıyla ilişkiye girmiş

Geçtiğimiz günlerde Paraguay ekibi Libertad, Kolombiyalı teknik direktörü Leonel Alvarez'in görevine son verdiğini duyurdu.

Eklenme Tarihi: 11 Mart 2019

Kararın arkasındaki gerekçenin ise 51 yaşındaki teknik adamın takımın yıldız ismi Edgar Benitez'in eşi Patty Gonzalez ile cinsel ilişkiye girmesi olduğu iddia edildi.

Kulübün avukatı Gerardo Acosta tarafından yapılan açıklamada Alvarez'in görevini ihmal ettiği için takımdan gönderildiği ifade edildi.

Paraguay basınında çıkan haberlerde ise kararın asıl sebebinin 51 yaşındaki teknik adamın takımın yıldız futbolcularından Edgar Benitez'in model eşi Patty Gonzalez ile cinsel ilişkiye girmesi olduğu iddia edildi. Patty Gonzalez, konuyla ilgili yaptığı açıklamada iddiaların tamamı ile yalan olduğunu söylerken "Bizim, olanlarla bir alakamız yok. Kulüp yetkililerinin bu konuyu açıklığa kavuşturacağını umuyorum." sözlerini kullandı.

Alvarez'den henüz şok iddialarla ilgili bir açıklama gelmezken yardımcısı Ruben Dario Bedoya ise basın mensuplarına şunları söyledi:"Sabah 7.30'da antrenmana geldik ama içeri girmemize izin verilmedi. Bu, profesyonelliğe yakışmadığı gibi bizleri de şoke eden bir tavır oldu. Eğer bir karar alınmışsa ayrılan kişi, içeri girmesine ve kendisine ait şeyleri almasına izin verilmeli. Yapılanlar saygısızlık."