Cansu Taşkın’n kalçası filtre çıktı!

Şimdilerde bir dergiye verdiği kapak pozuyla konuşulan Cansu Taşkın'ın paylaşımları takipçileri tarafından mercek altına alındı ve ortaya çarpıcı bir iddia atıldı.

Eklenme Tarihi: 09 Temmuz 2017

İlk olarak sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlar ve incecik beliyle kendisinden söz ettiren Cansu Taşkın zaman geçtikçe magazin dünyasında adım adım ilerledi. Kimi zaman hesabından paylaştığı kalçaları çalıştıran bir egzersiz videosuyla karşımıza çıkan Cansu Taşkın kimi zaman da Sinan Akçıl’la yaptığı bir sohbetle ve ondan geldiğini söylediği çiçekleriyle magazin basınında kendisine yer buldu. Taşkın böylesine haberlerde yer bulmaya başlayınca fotoğrafları da gazeteleri süslemeye başladı.

DİKKATLİ TAKİPÇİLERİ YAKALADI Cansu Taşkın’ın rüzgar sörfü yaparkan çekilmiş bir fotoğrafına yorumda bulunan takipçileri, genç kadının kendi hesabından paylaştığı ve neredeyse tıpa tıp aynı bir karede kalçalarının neden daha büyük göründüğüne bir anlam veremediğini söylerken, bir takipçisi Taşkın’ın daha güzel görünmek adına filtre uygulamalarını kullandığını iddia etti.

Takipçileri Cansu hakkında bunları konuşadursun onun bir dergi için verdiği pozlar da sosyal medyaya bomba gibi düştü. Fotoğrafta son derece farklı görünen Cansu Taşkın’ın kapak pozu, Adriana Lima’nın 2006 yılında bir dergi için verdiği poza benzetildi.