Canlı Yayında Kavga: Erkan Özerman Miss Turkey Modelleriyle Yüzleşti

Müge ve Gülşen'in 2. Sayfa programının canlı yayın konuğu olan Erkan Özerman, modellere ahlaksız tekliflerde bulunduğu iddialarına yanıt verdi. Canlı yayında gergin anlar yaşandı.

Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2021

Erkan Özerman, Best Model yarışmacılarına ahlaksız tekliflerde bulunduğu yönünde çıkan iddiaları bugün katıldığı canlı yayında bir kez daha yalanladı. 2. Sayfa programında Müge ve Gülşen'in konuğu olan Erkan Özerman, iddiaları ortaya atan modellerle de yüzleşti.

Aynı zamanda Best Model'in birincileri de oradaydı.

Hakkındaki iddialara cevap vermek için yayına çıkan Erkan Özerman, program sunucuları Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı ile tartışma yaşadı.

Özerman'ın konuk olduğu canlı yayına iddiaları ortaya atan Best Model adayları da görüntülü olarak bağlandı. Karşılıklı konuşmaların yaşandığı anlarda sinirlenen Özerman, 'Karşıma çıkardıklarınıza bakın. Utanın biraz ya... Gözümün içine baka baka yalan söylüyorsunuz. Lanet olsun ya. Kör değilsiniz, sağır değilsiniz cin gibi de akıllısınız. Yarışmayı kaybedenler olay yaratıyor. Yarışmayı yapmamam için organize oldular. Ne utanmaz insanlarsınız ya' şeklinde konuştu.

Özerman'ın "Utanmazsınız" sözüyle çılgına dönen sunucular "Bizim utanacak hiçbir şeyimiz yok Allah'a şükür. Bu iddialar yine olsun yine yayın yaparız" dedi.

Yayın boyunca Özerman'ın tepkilerinden rahatsız olan Gülşen Yüksel Salt 'Sus bir dakika' sözünden sonra iyice sinirlendi ve 'Beni böyle çocuk azarlar gibi azarlayamazsınız. Lütfen kendinize gelin. Benimle böyle konuşamazsınız. Hiçbir şekilde utandığımız, çekindiğimiz hiçbir şey yok. Siz bizi tehdit mi ediyorsunuz' diyerek tepki gösterdi.

Ayrıca Özerman, geçmiş yıllarda 'Kıvanç Tatlıtuğ'un çırılçıplak fotoğraflarının kasasında olduğu' açıklamalarının hatırlatılması üzerine, programın sunucularından Müge Dağıstanlı'ya 'geçmiş yıllarda neden o fotoğrafları istedin o zaman' deyince stüdyoda sesler yükseldi ve atmosfer birden gerildi. Sunucular Müge ve Gülşen, Özerman'ın dikkat dağıtmak için bu konuları gündeme getirdiğini ve ilgiyi kendi üzerinden kendilerine getirdiklerini söylediler.