Cani erkek arkadaş kız arkadaşını kamera önünde dövdü

Brezilya, Victor Junqueira isimli pilotun kız arkadaşını evinde vahşice dövdüğü görüntüleri konuşuyor... Pilot olan erkek, avukat olan sevgilisini 'hediye' yüzünden önce tokatlıyor, sonra yumrukluyor, eleriyle boğmaya çalışıyor, ardından sinirini alamayıp kaldırıp kaldırıp yere vuruyor...

Eklenme Tarihi: 01 Ocak 2019

Brezilya, Victor Junqueira isimli pilotun kız arkadaşını evinde vahşice dövdüğü görüntüleri konuşuyor... Geçen haftalarda yaşanan ve yerel basına bugün yansıyan olayda Victor, avukat olan kız arkadaşı Luciana'yı "kendisine verilen hediyeyi lokantada unuttuğu" için öldüresiye dövdü. Kamerayı önceden odasına saklayan genç kadın şikayetçi oldu.

Pilot olarak çalışan Victor Junqueira’nın yıllardır birlikte olduğu kız arkadaşı Luciana Sinzimbra’ya saldırdığı video büyük bir tartışma yarattı. Arkadaşlarıyla birlikte gittikleri bir mekanda kendisine verilen hediyeyi unuttuğu için çok kızgın olan Victor eve dönünce genç kadınla tartışmaya başladı.

Bu sırada genç kadın fark etmeden kamerayı odasına saklarken Victor, Luciana’ya saldırdı.

Çok sert bir şekilde Luciana’ya vuran adam daha sonra avukat olarak başarılı bir kariyeri olan genç kadını boğmaya çalıştı.