Canan Danyıldız Kerimcan Durmaz röportajı

Posta gazetesinin olay ismi bu kez Kerimcan Durmaz ile konuştu.

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2016

Sosyal medyanın fenomeni Kerimcan Durmaz, Posta gazetesinin seksi yazarı Canan Danyıldız'a konuştu. Bu zorlu röportaj için soyunan Canan ve Kerimcan köpük banyosu yaptı. Haftanın 6 günü çalışıyorum; ondan... SORU: Neden bu kadar seviliyorsunuz? CEVAP: Çok samimiyim, kendim olmayı seviyorum. Yapmacıklık olmadığı için ilgi görüp seviliyorum. SORU: ‘Şöhretli olmayı’ hep istemişsiniz. Niye? CEVAP:Küçükken takip ettiğim ünlüler vardı. Beyonce, Justin Bieber gibi isimler. Hep diyordum ki; ‘Neden ben değilim?, ‘Neden ben de ünlü olmayayım ki?’ Nasıl olursa olsun, şarkıcı, oyuncu ya da başka bir şey; bir patlama olmasını çok istiyordum. Allah da kalbime göre verdi.

SORU: Muhafazakar bir toplumda, bu kadar ilgi görmeniz üzerine hiç düşündünüz mü? CEVAP:Sevgi cinsiyetsiz bir şeydir. Ayrıca dünya değişti, 21’inci yüzyıldayız; evrensel bir insanım. SORU: Özgürlük sınırınız nedir? CEVAP: Paylaşımlarıma dikkat ediyorum. Gerçek hayatımı yansıtsam bu ülkede yer yerinden oynardı. Bir ahlak politikam var. Yaptığım şakaların vs. dozunu bilirim. SORU: Ailenizin tercihleriniz konusundaki tutumu ne? CEVAP:Hepsi arkamdalar! Onun dışındaki insanların ne dediğini umursamıyorum. SORU: Hiç babanızla sürtüştüğünüz, ya da dayak yediğiniz oldu mu? CEVAP: Hayır, babam bir kere bile bana elini kaldırmadı, ceza vermedi. Hiç baskı altında büyümedim. Hiçbir kötü alışkanlığım yok, özgür bırakıldım.

-Tek eşli misiniz peki? (Gülüyoruz) Yok, çok eşliyim. Ama aşık olursam, bir ilişkiye girersem tek eşli olurum. - Aldatır mısınız? Aşık olursam asla aldatmam ama aşık değilsem, aldatırım. Farklılık seviyorum, tek insandan sıkılıyorum. Aşık olduğum adam beni aldatırsa onu mahvederim, süründürürüm! Off! Onu da aldattığı insanı da öldürürüm. -Türklerden idolünüz var mı? Ajda Pekkan, Tarkan gibi? Küçüklüğümden beri Rihanna, Kim Kardashian gibi isimler benim idolüm. Onlarla büyüdüm. Kimse alınmasın.

SORU:Kendinizi tanımlayın desem? CEVAP: Güzel, seksi, zeki, yakışıklı... SORU: Sadece burnunuzda mı estetik var? CEVAP: Sadece burnumda! Ayrıca makyajsız da herkes beni görüyor. Makyajlı da makyajsız da güzelim. SORU: Çok seviliyorsunuz ya, bu ilgiyi kaybetme korkusu yaşıyor musunuz? CEVAP: Bir sevgi yakalamışken bunu kaybetmek akılsızlık olur. Bazen bir video ya da fotoğraf koyarken ‘Bu çok tepki alır’ diyorum ve koymuyorum. Değerlerim var kendimi tutuyorum. SORU: Muhafazakar birisiniz galiba... CEVAP:Namaz kılıyorum, oruç tutuyorum, vaktim olduğunda Kuran okuyorum. Duasız hiçbir işim yok. Mufazakarlığıma laf ettirmem.