Can Yaman'ın yeni sevgilisi Rabia Yaman kimin eski nişanlısı çıktı?

Star TV'de yayınlanan Erkenci Kuş dizisiyle geniş bir hayran kitlesi edinen oyuncu Can Yaman yeni sevgilisinin Rabia Yaman olduğu ve onunda çok ünlü bir ismin eski nişanlısı olduğu ortaya çıktı.

Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2018

Star TV'de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncusu Can Yaman'ın aşk hayatı magazin medyasının gündeminde ilk sıraya oturdu. Önce rol arkadaşı olan ve sevgilisi Seçkin Özdemir'den yeni ayrılan Demet Özdemir ile aşk yaşadığı iddia edildi. Şimdi ise modacı Rabia Yaman ile bomba bir aşk iddiası gündeme geldi. Rabia Yaman'ın mazisinde ise ünlü bir eski nişanlı var.

Can Yaman ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Rabia Yaman ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız'ın eski nişanlısı. 2018'in başlarında aile arasında nişanlanan Rabia Yaman ile Şükrü Özyıldız çiftinin evlilik kaararı aldığı ancak bu kararlarından vazgeçip nişan yüzüklerini de attıkları ortaya çıkmıştı.

Bu kararın ardından Şükrü Özyıldız'ın sevenleri, Rabia Yaman'ı ünlü olmak isteyen birisi olarak yorumladı. Rabia Yaman şu günlerde oyuncu Can Yaman'ın kalbini çaldığı söyleniyor.

Can Yaman ve Rabia Yaman ifşa olan ilişkileri konusunda henüz bir açıklama yapmadılar. Geçtiğimiz günlerde Can Yaman verdiği röportajda 'gizli bir aşk' yaşadığının işaretlerini vermişti.