Can Yaman İtalya'da sırlarını anlattı: İşte röportajın tamamı

Medyafaresi.com Özel Haber- Medyafaresi.com İtalya Temsilcisi Nilüfer Şensöz, Chi dergisine kapak olan Can Yaman'ın röportajındaki çarpıcı detayları aktardı.

Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2020

Nilüfer Şensöz / Roma / Medyafaresi.com

Can Yaman, İtalya'da yayınlanan Chi dergisine kapak oldu. Kendini yakışıklı görmeyen Can Yaman dergiye samimi ve çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte sorular ve Can Yaman'ın yanıtları...

Chi: Dışarıda yüzlerce hayranın soğuğa ve yağmura rağmen sizi beklediğini bilerek ayaklarınızı yerde tutmanız zor olacak.

CY: "Öyle, ama bunun olmamasını sağlamak için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Onlar benim neşem ve beni gerçekten mutlu eden şey, burada sadece ünlü olduğum için değil onlar. Bunun ötesinde çok daha fazlası olduğunu çok iyi anladım. "

Chi: Başka bir deyişle?

CY: "Özüm, insan tarafım, merhamet. Başarımın temelinde yeteneğin yanı sıra, onlarla asla eksik olmayan bir iletişimin de olduğuna inanıyorum."

Chi: Başarının bir şekilde korkuları artırdığı söyleniyor.

CY: "Size garip gelebilir, ancak yakından tanıdığım bir duygu değil, çünkü yıllar içinde tüm korkuları gerçek zorluklara dönüştürdüm."

Chi: En büyüğü hangisiydi?

CY: "İstanbul'daki İtalyan Lisesi'ne gitmeyi seçtiğimde. Ailemin mali durumu kötüleşmeye başlayınca bırakmam gereken çok prestijli bir okul. Bugün bile annemin bana söylediği cümleyi hatırlıyorum: 'Can, elinden geldiğince İtalyanca öğren çünkü bu yıldan sonra devlet okuluna geri döneceğiz.' Bu cümleden sonra var gücümle tek başıma devam ettim, burslar kazandım. "

Chi: Sınıf arkadaşlarınız bunu nasıl algıladı?

CY: " İnek olarak gördüler, ama neyse ki hiç zorbalığa uğramadım. Belki de kendimden her zaman çok emin olduğum içindir."

Chi: Hayatınızın değiştiğini ne zaman anladınız?

CY: "Bunu asla anlamadım, çünkü hayatım her zaman diğerlerinden farklıydı. Oyunculuğa başladığımda, şimdiden birçok hayat yaşamıştım: Amerika Birleşik Devletleri'nde bir yıl, bir hukuk derecesi ve mahkemelerde harcanan zaman. "

Chi: Hukuka olan bu tutku nereden geldi?

CY: "Babam bana rehberlik etti ama temelde her zaman derin bir adalet duygusu vardı."

Chi: Birkaç ay önce sosyal medyada annenle bir fotoğraf paylaştın.

CY: "Askerlik için yola çıkarken o fotoğrafı çektik. Kısa ama çok yoğun bir deneyim. Orada, o vesileyle kendi içime bakma, kim olduğumu ve ne olduğumu düşünme fırsatım oldu. "

Chi: Nasıl bir evlatsın?

CY: Sakin ve sorumluluk sahibi bir çocuk. Zengin olmayan ama değerlerle dolu bir aileden geliyorum. Hayatımızda iniş çıkışlar yaşadık ve sahip olduğumuz az şey bugün hâlâ mutluluğumu temsil ediyor."

Kim: Anne babanızın boşanmış olması aşk vizyonunuzu hiç etkiledi mi?

CY: "Hayır, çünkü birarada olduklarını hatırlamamama rağmen bana sevgilerini hiç eksik etmediler. Birbirlerine olan duyguları çok uzun zaman önce sona ermiş olsa da bugüne kadar hala arkadaşlar. Kimbilir neden her zaman boşanmış ebeveynlerin çocukları diğerlerinden daha melankolik oldukları düşünülüyor."