Can Yaman Büyük İhaneti Sineye Çekti

Geçtiğimiz günlerde İtalyan sevgilisi Diletta Leotta tarafından ihanete uğradığı iddia edilen oyuncu Can Yaman, sevgilisinin pozlarını beğenmeye devam ediyor.

Eklenme Tarihi: 03 Mayıs 2021

'Sandokan' dizisinin hazırlıkları ve çekimleri için İtalya’ya giden Can Yaman’ın, spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncunun evlenme teklifi ettiği İtalyan spiker hakkındaki iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.

DUDAK DUDAĞA GÖRÜNTÜLENDİ
Diletta Leotta ile İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Roma'nın başkan yardımcısı Ryan Friedkin, dudak dudağa görüntülendi. İtalya'da yayın yapan 'OGGI' dergisi, ikilinin romantik anlar yaşarken çekilen fotoğraflarını yayınladı.

GÖZLER CAN YAMAN'A ÇEVRİLDİ
İtalyan basınının geniş bir şekilde yer verdiği olay sonrası Yaman- Leotta aşkının reklam ilişkisi olduğu iddiaları güçlenmişti. Yaşananların ardından tüm gözler Can Yaman'a çevrildi.

'ESKİ' DEDİ YENİ ÇIKTI
Takvim gazetesindeki habere göre; Diletta Leotta'nın, yakışıklı oyuncuya "O fotoğraflar eski. Seninle birlikteyim diye yeni yayınladılar. O ilişkim varken sen zaten yoktun" diye açıklama yaptığı ve Yaman'la buzları erittiği öğrenildi.