Camdaki Kız'da Şoke Eden Son! Cana'dan Sert Hamle

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran dizi Camdaki Kız'da flaş gelişmeler yaşandı. Feride'ye her şeyi anlatan Cana, ortalığı çok karıştıracak.

Eklenme Tarihi: 04 Haziran 2021

Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı ‘Camdaki Kız’, 3 Haziran Perşembe akşamı 8'inci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı dizide; düğün hazırlıkları hız kazanırken, Cana’nın Sedat’tan vazgeçmemesi dikkat çekti.

FERİDE'NİN GERÇEK YÜZÜ
Nalan’ın ölümden dönmesiyle Rafet Bey ve ailesinden yalan söyledikleri için özür dileyen Adil İpekoğlu, kızının bu hale nasıl geldiği merak etti. Nalan’ı bunları annesinin yapıp yapmadığı konusunda sıkıştıran Adil Bey, istediği cevabı alamasa da Feride’yi yaptıklarına bir son vermesi konusunda uyardı.

GÜLCİHAN ORTAYA ÇIKTI
Kendilerine söylenen yalan nedeniyle moralleri bozulan Koroğlu Ailesi ise evde büyük bir sürprizle karşılaştı. Çünkü evden gittiği sanılan Gülcihan, eşi Rafet’e yakalandı. Baştan beri gitmediğini Döndü ile kaldığını söyleyen Gülcihan, hatasını anladığını açıkladı. Rafet Koroğlu da eşini affetti.

SELEN HAREKETE GEÇTİ
Bu arada Cana’dan gelen mesajlarla baş etmeye çalışan Sedat ise kendini ifade edebilmek için onun yanına gitti. Her şeyin bittiğini bir kez daha söyleyen Sedat, evine geri döndü. Bunu gören Selen ise kardeşine Cana ile kendisinin konuşacağını söyledi.