Camdaki Kız'da Gizli Aşk Ortaya Çıktı! 3. Bölümde Neler Yaşandı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi 3. bölümü ile olay yarattı. Cana ve Sedat'ın aşkı ortalığı karıştırdı.

Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2021

FERİDE'NİN BİTMEYEN EZİYETİ
Dizinin üçüncü bölümünde; Nalan, Sedat'ın evinde fenalaştıktan sonra konağa dönmüştür. Ancak yaşananlardan rahatsız olan Feride, kızına inanmadı ve ona geceyle ilgili bir sürü soru sordu. Bununla yetinmeyen Feride, Nalan'ı jinekoloğa götürdü.

SEDAT-CANA AŞKI AÇIĞA ÇIKTI
Bu sırada Cana ile kahvaltıya giden Sedat, Nalan'ın kırmızı odayı gördüğünü söyledi. Bu tedbirsizliğe kızan Cana, sevgilisine Nalan ile konuşmasını ve onun ağzını aramasını söyledi. Hatta Sedat'a; Nalan'a hediye kolye alması konusunda ısrar etti. Onları takip eden magazin muhabiri de ikisinin fotoğraflarını çekti.

Otele gittiğinde Nalan ile görüşen Sedat, ona gördüklerinin eski kiracıdan kaldığını söyledi. Nalan ise nişanlısına; banyoda gördüğü diş fırçası, oje, fondöten gibi şeylerin kime ait olduğunu sordu. Bunun için de bir yalan söyleyen Sedat, aldığı kolyeyi kendi elleriyle taktı.

FİKRET KOROĞLU ÇILDIRDI
Diğer yanda şirket hisselerinin değerinin artması için uğraşan Fikret Koroğlu, kızının isteği üzerine televizyon programına katıldı. Ancak Fikret Bey, kulisteyken isimsiz bir zarf geldi. Zarfta Cana ile Sedat'ın fotoğrafları vardı.