Cam Tavanlar Finale Gidiyor! Kubilay Aka'dan Veda Mesajı

Kubilay Aka ve Bensu Soral'ın başrollerinde yer aldığı Cam Tavanlar dizisi final kararı almıştı.

Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2021

Show TV'de dizi seyircisinin beğenisine sunulan Cam Tavanlar dizisinin yönetmeliğini Fehmi Öztürk yaparken senaryosunu ise Meriç Acemi kaleme alıyor. Dizinin çekimleri ise İstanbul'un çeşitli bölgelerinde yapılıyor. Cam Tavanlar final kararı aldı ve 28 Temmuz günü 7. bölüm ile sevenleri karşısına çıkıyor...

CAM TAVANLAR FİNALİ NE ZAMAN?
Bensu Soral ve Kubilay Aka'yı buluşturan dikkat çeken dizi Cam Tavanlar, 8. bölümde ekrana veda edecek. Öncesinde 7. yeni bölüm ile seyircisi karşısında olacak.

CAM TAVANLAR KONUSU
Cam Tavanlar'da iş hayatında kendi çabasıyla yükselen genç bir kadın olan Leyla ile prestijli bir aileden gelerek her istediğini kolaylıkla elde eden, zengin olduğu için birçok kapının kolaylıkla açıldığı rakibi Cem’le tatlı sert yarışı; intikam, aşk, rekabet gibi temalar eşliğinde anlatılıyor.

CAM TAVANLAR OYUCULARI
Bensu Soral(Leyle), Kubilay Aka (Cem), Hatice Aslan (Süreyye),Utku Ateş (İskender), Ahmet Melih Yılmaz (Şinasi), Beril Kayar (Aylin), Ayten Soykök (İnci), Mehmet Bilge Aslan (Haldun), Şifanur Gül (Suna), Aziz Caner İnan (Emre), Alper Kut, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar.