Çağatay Ulusoy Twitter Gündemine Bomba Gibi Düştü! Kağıttan Hayatlar Filmi Olay Yarattı

Dijital dizi ve film platformu Netflix'te yayınlanan ve Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Kağıttan Hayatlar filmi, hem sosyal medyada hem de Netflix gündeminde olay yarattı.

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2021

Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynadığı Kağıttan Hayatlar filmi, dün akşam Netflix'te yayınlandı. Ulusoy'un başarılı oyunculuk performansı ve filmin konusu kısa sürede Twitter'da trend oldu. Filmi izleyenler Ulusoy'un performansına sessiz kalamayıp binlerce paylaşım yaptı.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Emir Ali Doğrul, Tomris Çetinel, Turgay Tankülü, Osman İskender Bayer, Volkan Çalışkan, Okşan Büyük ve Mehmet Bahattin Gençyer aldığı Kağıttan Hayatlar filmi dün akşam izleyicilerin beğenisine sunuldu. Netflix'te yayınlanan filmi izleyen kullanıcılar Twitter hesaplarından paylaşım yaparak Çağatay Ulusoy'u yere göğe sığdıramadı.

FİLMİN KONUSU NE?

Mehmet geçimini kağıt toplayarak sağlayan genç bir adamdır. Hayatında ona en çok destek olan kişi ise Tahsin Baba'dır. 8 yaşındaki Ali ile tanıştıktan sonra Mehmet'in hayatında bir takım değişiklikler olmaktadır. Ali'yi ailesi ile kavuşturmak isteyen Mehmet, onunla duygusal bir bağ kuracaktır.

İşte Çağatay Ulusoy'un performansı ve film hakkında gelen bazı yorumlar...