Burcunuza göre aşık olduğunuzda nasıl hissedersiniz?

Burcunuza göre gerçekten aşık olduğunuzda neler hissedeceğinizi bir bir anlatıyoruz! Onedio

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2019

Koç: Koç burcu hayatının aşkını bulduğunu o kişiye tamamen bağlı olduğunda anlayacaktır. O kişinin sürekli etrafınızda olmasını ve vaktinizi onunla geçirmek istersiniz ama bunu bir zorunluluk türü olarak görmezsiniz.İlişki sizin için artık bir hapis cezası gibi gözükmez ve o kişiyle birlikteyken özgürlüğünüz kısıtlanıyormuş gibi hissetmezsiniz. Bu kişi artık sizin hayat arkadaşınız, sağ kolunuz ve suç ortağınız olur. Hayatın ikinizi birden nereye sürükleyeceğini görmekten heyecan duyarsınız. Onunlayken her şey doğru gelir.

Boğa: Boğalar hayatının aşkını bulduğunu artık ona karşı olan duygularını sorgulamamaya başladığında anlar. Artık derin bir nefes alıp kendinizi akışa bırakırsınız ve hayatta başınıza gelen her şeyin bir nedenden ötürü olduğunun farkına varırsınız. Artık o kişi sizi bırakıp giderecek mi diye ya da size olan duyguları samimi mi değil mi diye düşünmezsiniz. Bu kişinin artık size baştan aşağı, delice aşık olduğu konusunda şüphe duymazsınız. Hayatınıza daha önce hiç hissetmediğiniz güven, merhamet ve mutluluk duygularını getirirler.

İkizler: İkizler burcu gerçek aşkını bulduğunu şu şekilde anlayacaktır: bu kişi en az onlar kadar gariptir. O kişinin doğru kişi olduğunu hissettiğinizde artık kendiniz olabilirsiniz ve istediğiniz kadar sersemleşebilirsiniz. Ne yaparsanız yapın hareketleriniz garip karşılanmayacaktır. Hareketlerinizi sınırlamak ya da gerçek kimliğinizi saklamak zorunda hissetmeyeceksiniz çünkü bu kişi sizi olduğunuz gibi kabul eder. Yalanlara ya da sahteliklere gerek kalmaz. Sonucu ne olursa olsun her zaman kendiniz olmanız konusunda en büyük destekçinizi bulmuşsunuz demektir.

Yengeç: Yengeçler hayatlarının aşkını bulduğunu, o kişi tarafından sürekli takdir edilmeye başlandığında anlayacaktır. Çabalarınızın artık birisi tarafından görüldüğünü hissederseniz ve her hareketinizin değeri bilinir. Artık daha fazla uğraşmanıza ve çabalamanıza gerek kalmaz çünkü o kişi sizinle orta yolda buluşacaktır. Yolun geri kalanını beraber yürürsünüz. Bir şeylerin olması için bütün zamanınızı ve enerjinizi sonuna kadar tüketmenize gerek kalmaz. Çünkü her şey sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan tıkır tıkır işleyecek ve sizi çok mutlu edecektir.