Burcu Esmersoy'un boşanma nedeni aldatma mı?

Geçtiğimiz eylül ayında boşanan Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz'ın evliliğinin bitmesi ile ilgili ortaya atılan iddia şaşırttı.

Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2019

Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz, 2018 yılında dünyaevine girmişlerdi. Ünlü çift geçtiğimiz eylül ayında ise evliliklerini sonlandırmıştı.

Dün '2. Sayfa' programında ortaya atılan iddia, gündem yarattı. Programın sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın isim vermeden anlattığı şok olay şöyleydi:

"Çok ünlü ve güzel bir sunucu, sosyal medyada yabancı bir güzelin fotoğraflarını kullanarak sahte hesap açtı. Ünlü sunucu, o zamanki eşine sahte hesaptan yazmaya başladı. Eşi oltaya düştü ve yabancı güzelin fotoğraflarına aldanarak nikahlı eşini başka biri sanarak günler boyu sohbet etti.

İş buluşma noktasına gelince; güzel sunucu, 'Sen beni aldatacaktın' diyerek evliliği bitirdi. Eşiyle dostça boşanmış izlenimi veren bu sunucu, boşandığı eşinin başka bir güzelle ilişkisi ortaya çıkınca da "Artık herkes özgür" yorumu yaptı. Takvim'in haberine göre; tüm bu detaylar akıllara; Berk Suyabatmaz'la 15 aylık evliliğini Eylül'de bitiren Burcu Esmersoy'u getirdi.