Burcu Biricik Camdaki Kız İçin Adeta Prenses Oldu

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan Camdaki Kız dizisinin ilk tanıtımı geldi. Burcu Biricik fragmandaki görüntüsü ile adeta bir prenses oldu.

Eklenme Tarihi: 11 Mart 2021

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı projesi Camdaki Kız’ın ilk tanıtımı yayınlandı. Sosyal medyada da büyük ilgi gören tanıtım, diziyi merakla bekleyen izleyiciyi heyecanlandırdı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız dizisinin ilk tanıtımının çekimleri Taksim İstiklal Caddesi’nde gerçekleşti.

İstanbul’un da dekor olduğu çekimde Nostaljk Tramvay’ın da görüldüğü anlar ilgi çekti. Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik’in yer aldığı tanıtım çekiminde, özel olarak hazırlanan cam dekor kullanıldı.

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek yer alıyor.