Burçin Terzioğlu Netflix’in Türk yapımı The Protector’a dahil oldu

Çağatay Ulusoy'un başrolde yer aldığı Netflix'in ilk Türk dizisi The Protector'ün (Muhafız) ikinci sezonunda Burçin Terzioğlu da rol alacak. Burçin Terzioğlu'nun canlandıracağı karakter belli oldu

Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2018

Netflix’in ilk yerli dizisi The Protector'ün (Muhafız) 10 bölümlük ilk sezon çekimleri tamamlandı. Dizinin ikinci sezon çekimleri başlıyor.

Netflix, şimdiden merakla beklenen fantastik drama türündeki dizisi The Protector'ün kadrosuna Poyraz Karayel dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu'nun katıldığını duyurdu.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Mehmet Kurtuluş gibi önemli isimlerin yer aldığı dizide Burçin Terzioğlu da Rüya karakterine hayat verecek.

Burçin Terzioğlu tarafından hayat verilecek Rüya karakteri, sonsuz aşkı deneyimlemiş, özgür ve iradesi çok güçlü bir kadındır. Göz kamaştırıcı güzelliği ve gizemli havası ile etrafındakilerin başını döndürür. Tutkularının da korkularının da esiri değildir. Çevresindekileri idare etmeyi de yönetmeyi de iyi bilir. Bu derece etken olmasının nedeni, hayatı olduğu gibi kabul etmemesidir.