Burak Özçivit Diriliş Ertuğrul'da oynayacak mı? Canlı yayında olay iddia

Diriliş Ertuğrul'da Osman Gazi rolünü canlandıracağı haberleriyle gündeme gelen Burak Özçivit hakkında Söylemezsem Olmaz programında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Peki Burak Özçivit Diriliş Ertuğrul'da oynayacak mı? Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

Eklenme Tarihi: 02 Ekim 2018

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'da Osman Gazi rolünü Burak Özçivit'in oynayıp oynamayacağı muamması devam ediyor. TRT 1 Kanal Koordinatörü Kurtuluş Zeydan'ın Özçivit'in bu yıl dizide olmayacağını duyurmasının ardından bugün Söylemezsem Olmaz programında dikkat çeken bir başka iddia daha gündeme geldi.

BURAK ÖZÇİVİT'İN ROLÜ İPTAL Mİ EDİLDİ?: Söylemezsem Olmaz Sunucusu Ece Erken, Diriliş Ertuğrul'un yapım şirketinin Özçivit'in rolünü iptal ettiğini ama Özçivit'in menajerinin böyle bir iptalin söz konusu olmadığını söylediğini duyurdu.

Bircan Bali ise iki dizinin de aynı yapım şirketine ait olduğunu hatırlatarak, "Bu iş iptaldir. Burak Özçivit'in menajerinin dileği ise iptal olmaması yönündedir." şeklinde bir yorum yaptı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Vatan Gazetesi Yazarı Oya Doğan'a bir röportaj veren TRT 1 Kanal Koordinatörü Kurtuluş Zeydan, Burak Özçivit'in projede olmasının büyük bir kazanç olacağını belirtmiş ama "Doğru konumlandırma için biraz sabırlı olmamız ve zamana bırakmamız gerekiyor." diyerek Özçivit'in bu sene projede yer almayacağını söylemişti.