Yaz sezonunun en yakışıklı oyuncuları

Bu Yaz Onların Yazı: Özenle Seçilmiş Yaz Sezonunun Birbirinden Yakışıklı 14 Oyuncusu

Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2016

Razaman ayı nedeniyle birçok dizi geç başlamış olsa da, yaz sezonu yine hiç olmadığı kadar hareketli geçiyor dizi anlamında. Yaz dizilerinde bu sezon da güzel kadın başroller kadar, yakışıklı erkek başroller de dikkat çekiyor. İşte size bu sezonun en dikkat çekici erkek başrol oyuncuları... 1. Ali Ersan Duru - Şahane Damat ''Hayat Devam Ediyor'' ve ''Gönül İşleri'' dizileriyle adından söz ettiren oyuncu, ''Şahane Damat'' dizisi ile ekrana dönüş yaptı. Burcu Özberk ile başrolde izlediğimiz dizinin reytingleri ise şu anda beklenilenin altında gözüküyor.

2. Engin Öztürk - Yüksek Sosyete ''Fatmagül'ün Suçu Ne?'' ile yakaladığı çıkışı devam ettiren isimlerden Engin Öztürk, en son ''Hatırla Gönül'' dizisi ile ekrana gelmiş, fakat ekran ömrü kısa sürmüştü. Öztürk üzerindeki talihsizliği ''Yüksek Sosyete'' ile yenmiş gözüküyor. Dizi yaz sezonunun en çok izlenen dizilerinde birinci sırada yer alıyor.

3. Yusuf Çim - Hanım Köylü Geçtiğimiz sezon ''Çilek Kokusu'' dizisi ile oyunculukta kendisini gösteren Yusuf Çim, bu sezon ''Hanım Köylü'' isimli dizi ile ekrandaki yerini aldı. Oyuncu son iki sezonun en çok iş yapan oyuncuları arasında.

4. Furkan Palalı - No 309 Bu sezonun belki de en şaşırtan isimlerinden birisi Furkan Palalı oldu. Romantik komedi dizisi ''No 309'' ile ilk kez farklı bir rolde izlediğimiz başarılı oyuncu, sezona iyi başlayan oyunculardan...