Bu tatil yerlerinde bir şey giyilmiyor

Hiçbir şey giymeden tatil yapılabilen yerler...

Eklenme Tarihi: 07 Ocak 2018

Rüya Salik / Milliyet - Tatile çıkmak hayatımızdaki en güzel şeylerden biri. Özellikle 9-6 çalışıyorsanız, bu saçma yarıştan uzaklaşmak ve kendinize zaman ayırmak, yıl boyunca dört gözle beklediğiniz bir şey haline geliyor. Mola vermek, gevşemek ve tabii ki tüm kıyafetlerinizden kurtulmak isteyebilirsiniz! Evet, çırılçıplak olmaktan bahsediyorum... 2018 yılında bir delilik yapıp 'doğal' takılmak isterseniz, aşağıdaki lokasyonlara göz atın.

Kati Kati Naturist Park - Yeni Zelanda Kati Kati Naturist Park, Yeni Zelanda'nın en lüks doğa tatil beldesi. Park, yeşillikler arasında yer alıyor ve doğayla baş başa hissetmek isteyenler için tenha ve samimi bir mekan sunuyor. Parkın 'illa ki soyunacaksınız' şeklinde sıkı bir politikası yok. İster soyunursunuz, ister soyunmazsınız... İsterseniz 'çıplak karaoke' partilerine de katılabilirsiniz.

Hedonism II - Jamaika Hedonism II, dünya üzerindeki en ünlü çıplaklar beldesinden biri. Dört yıldızlı bu otelde 280 lüks süit, açık yüzme havuzu, özel plaj ve yetişkinlere yönelik temalı bir eğlenceler sunuyor.

Hidden Beach Resort - Au Naturel Kulübü - Meksika Bu beş yıldızlı tesis, sadece beyaz kumlu plajlarıyla değil, çıplak yemek, çıplak barlar ve çıplak diskolarıyla da ünlü. Doğal takılmak isteyen herkes için bir cennet!