Bu ne haller! Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili mi?

Uzun süredir magazin gündemini meşgul eden Erkenci Kuş çifti Demet Özdemir ile Can Yaman'ın Altın Kelebek Ödülleri'ndeki utangaç halleri aşk iddialarını güçlendirdi.

Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2018

Star Tv ekranlarının fenomen dizisi Erkenci Kuş dizisinin yakışıklı oyuncusu Can Yaman ve güzel partneri Demet Özdemir'le aşk yaşadığı iddiaları sıkça gündeme geliyor. Peki Can Yaman ve Demet Özdemir gerçekten sevgili mi? Erkenci Kuş dizisinin Can ve Sanem'i aşk iddialarını ilk kez cevapladı.

Cumartesi akşamları izleyiciyi ekrana kilitleyen Erkenci Kuş dizisinin yıldızları Can Yaman ve güzel partneri Demet Özdemir'le sevgili olduğu iddiaları tekrar gündemde. Dün akşam düzenlenen özel bir ödül törenine davetli olan Can Yaman ve Demet Özdemir birlikte görüntülendi.

Erkenci Kuş dizisinde Sanem ve Can karakteriyle izleyiciyi büyüleyen çift Can Yaman ve Demet Özdemir aşk iddialarını ilk kez birlikte yanıtladı. Cengiz Semercioğlu'nun 'Demet Özdemir ve Can Yaman aşk yaşıyor mu?' sorusu karşısında oldukça heyacanlanan çift cevap vermekte çok zorlandı. Soruya cevap vermekte zorlanan ve çekinen ikili 'Demet Özdemir ve Can Yaman kesin olarak aşk yaşıyor' dedirtti.

ERKENCİ KUŞ CAN YAMAN KİMDİR? Can Yaman, 1989 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Yugoslav kökenli olan Yaman, ilk ve ortaokulu Bilfen Koleji’nde, liseyi ise İtalya Lisesi’nde okudu. Okul hayatı başarılarla dolu olan Can Yaman, liseyi birincilikle bitirdi. Öğrenci değişim programı kapsamında Amerika'ya giden Yaman, burslu olarak okuduğu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü'nden 2012 yılında mezun oldu.