Bu çiçeğin afrodizyak etkisi var bunu koklayan kadın...

Safran çiçeği, kokusu ile 'afrodizyak'ta oldukça etkili bir çiçektir. Bu sayede cinsel hayatıda olumlu yönde etkileyen safran çiçeği cinsellikteki soğukluğuda gidermektedir. (internethaber)

Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2018

Hem görüntüsüyle hemde sağlığa olan faydalarıyla oldukça zengin bir çiçek olan safran çiçeği, kokusu ile 'afrodizyak'ta oldukça etkili bir çiçektir. Bu sayede cinsel hayatıda olumlu yönde etkileyen safran çiçeği cinsellikteki soğukluğuda gidermektedir. Erkeklerde ise bu durum biraz da farklı olmakla beraber 'sperm kalitesini' arttırma gibi bir özelliğide bulunmaktadır. (internethaber)

Sağlığa olan faydaları saymakla bitmemekle beraber cinsellik de çareyi doğada ve bitkilerde arayanların derdine deva olan safran bitkisi uyarıcı etkisiyle cinselliğide arttırmaktadır. Kadınlarda olan cinsellikten soğuma dönemlerinde oldukça etkili ve fayda sağlayan bu bitki aynı zamanda vücudun direncini de arttırıyor, sinir zayıflığı olan kişilerdeki sorunu gideriyor.

Çeşitli faydalarının yanında aynı zamanda yatıştırıcı özelliği olan safran çiçeğin ateş düşürücü özelliği ve kuru öksürüğüde kesmektedir. Sağlığa olan faydalarının yanında bronşit, astım gibi sağlık problemlerine de oldukça fayda sağlamaktadır. Bütün bu sağlık problemlerinin yanında cilde olan etkisiylede bilinen safran çiçeği ciltte olan kaşıntıları ve sivilcelere oldukça iyi gelmektedir. Aynı zamanda regl sancılarını azaltırken diş ağrılarına da iyi gelmektedir.