Brad Pitt Angelina Joli'yi Dövmüş

2016'da Kocası ile yollarını ayıran ve resmen iki yıl önce boşanan Angelina Jolie Brad Pitt'in ilişkileri boyunca kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdü

Eklenme Tarihi: 18 Mart 2021

The Sun gazetesinin haberine göre; 45 yaşındaki Jolie mahkemeye, Pitt'in ilişkileri boyunca kendisine şiddet uyguladığını ifade etti.

Ünlü oyuncunun, bununla ilgili belgeler de sunduğu öne sürüldü.

Belgelerin detayları bilinmese de Angelina Jolie'nin kanıtları olduğu ve çocuklarının da ona tanıklık etmeye istekli olduğu belirtildi.

Davayı kazanmak için elinden geleni yapan Angelina Jolie, daha önce de Pitt'in avukatlarıyla iş ilişkisi olduğu iddiasıyla yargıcı davadan aldırma talebinde bulunmuştu.

Oyuncu, "Yargıç ile davalının (Brad Pitt) avukatı arasındaki mevcut, devam eden ve tekrar eden müşteri ilişkisini gösteren durumlar olduğunu" öne sürse de bu iddiasını belgeleyememişti.

Angelina Jolie'nin bu talebine rağmen California Yüksek Mahkemesi, Yargıç Ouderkirk'ün bu davada geçici yargıç olarak görev yapmaktan men edilmemesine karar vermişti.

Öte yandan Jolie ve Pitt'in Ouderkirk'ü uzun yıllardır tanıdığı ve yargıcın, ikilinin Fransa'daki düğününe katılan sayılı kişilerden olduğu öne sürülmüştü.