Bodrum Masalı neden bitti? Müslüm Gürses iddiası şaşırtacak

Herkes Bodrum Masalı'nın neden bittiğini merak ediyordu. Meğerse dizini bitme nedeni Müslüm Gürses'miş.

Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2017

Başrollerinde Timuçin Esen, Murat Aygen, Şevval Sam, Hilmi Cem İntepe, Dilan Çiçek Deniz ve Alperen Duymaz'ın yer aldığı, Kanal D'nin sevilen dizisi Bodrum Masalı yayından kaldırıldı. Bodrum Masalı'nın final yapmadan yayından kaldırıldığının duyurulması ise izleyicide hayal kırıklığı yarattı. Herkes Bodrum Masalı'nın neden bittiğini merak ediyordu. Meğerse dizini bitme nedeni Müslüm Gürses'miş.

Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in , Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin de devam bölümlerinin Esen’in canlandırdığı ‘Faryalı’ karakteri üzerine kurulması nedeniyle bitirildiği belirtiliyor.

Konuyu bugünkü yazısında anlatan Sina Koloğlu ‘Timuçin Esen neden ayrıldı?’ başlıklı yazısında şunları aktardı: Bodrum Masalı’ bitti. Yeni sezonda Kanal D’de ekrana gelecekti. 13 bölüm daha hazırlanmıştı. Gençlerin hayali ve gelecekleri bu bölümlerde belli olacaktı. Dizi beş yıl atlayıp öyle devam edecekti.

Sürpriz bir gelişme oldu. Timuçin Esen yani Faryalı, diziden ayrılacağını söyledi. “Hayatımın film projesi geldi” dediği bir teklif almıştı. Müslüm Gürses’ in hayatını oynaması teklif edilmişti. Dizinin geleceği ise Faryalı üzerine kurulmuştu. Onun gitmesi ile tüm senaryonun çatısı devrildi. “Bir bölüm oynayayım, öleyim” teklifinde bulunduğu söyleniyo