Blake Lively ve Ryan Reynolds üçüncü çocuklarını bekliyor

Ünlü oyuncu çift Blake Lively ve Ryan Reynolds, dün birlikte Pokemon Detective Pikachu prömiyerine katıldı. Basının karşısına çıkan Lively görenleri şaşırttı. 31 yaşındaki oyuncunun hamile olduğu galada öğrenildi... (SÖZCÜ - Hale Ceylan BARLAS)

Eklenme Tarihi: 03 Mayıs 2019

Ünlü oyuncu Blake Lively, dün eşi Ryan Raynolds ile birlikte, New York’ta Pokemon Detective Pikachu prömiyerinin kırmızı halısında boy gösterdi. Oyuncuyu görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Zira Lively galaya karnı burnunda geldi…

Sosyal medya hesabında en son ocak ayında paylaşım yapan 31 yaşındaki oyuncunun o ana kadar kimse hamile olduğunu bilmiyordu. Bunu adeta bir sır gibi saklayan çift, dün film galasında müjdeli haberi verdi.

Blake Lively geceye Retrofête markasının Pre-Fall 2019 koleksiyonuna ait bir elbise ile geldi. Bacak dekoltesi bulunan 4200 TL’lik sarı elbise içinde muhteşem görünen Lively, kıyafetini 2500 TL’lik tek bant Stuart Weitzman topuklu ayakkabılarla kombinledi.

İki kızı olan Blake Lively’nin ‘Rebecca’ olarak adlandırılan elbisesini hiç kuşkusuz eline aldığı renkli Judith Leiber çanta ve çantasına uygun seçtiği yüzükler ve küpeler öne çıkarmış…

(SÖZCÜ - Hale Ceylan BARLAS)