Bizim Hikaye'ye iki flaş transfer birden! Usta oyuncu yıllar sonra ekranlara döndü

Fox TV'nin sevilen Bizim Hikaye dizisinin 21 Mart akşamı yayınlanacak 62. bölümünde kadroya biri usta oyuncu olmak üzere iki ünlü isim dahil oluyor.

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2019

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan'ın bulunduğu Bizim Hikaye dizisinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Son olarak güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'nin kadrodan ayrılmasının ardından izleyici kitlesinde bir düşüş yaşanan Bizim Hikaye'nin yeni bölüm fragmanında iki ünlü ismin kadroya dahil olduğu görülüyor.

Yeni bölümde Tekirdağ'a doğru yola çıkan aile, evsiz kaldıklarından dolayı Fikri'nin amcalarına gitmeye karar verir. Böylelikle kadroya dahil olan isimlerden biri Fikri'nin amcası Zihni karakterine hayat veren Selahattin Taşdöğen olurken diğeri de Zihni'nin oğlu rolünü oynacak olan Cankat Aydos olur.

Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği diziye Zihni karakteriyle Selahattin Taşdöğen dahil oldu. 1951 tarihinde Erzurum'da doğan usta oyuncu, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü'nden 1986 yılında mezun olmuştur.

İlk tiyatro çalışmasına, 1969'da Keloğlan Çocuk Tiyatrosunda başladı. Daha sonra Türkbank Çocuk Tiyatrosunda oyunculuğuna devam etti.