Bir sonraki filmde Joker kim olmalı?

Geçtiğimiz yıllarda pek çok yetenekli oyuncuyu ikonik Joker rolünde izledik... Bu rolü oynama şansı elde eden tüm aktörler harika işler çıkardı. Peki bir sonraki kişi, kim olmalı? İşte Joker rolünün altından kalkmaya aday 5 aktör! / Posta

Eklenme Tarihi: 02 Nisan 2020

Nicolas Cage

Çünkü neden olmasın? Daha çok baskın karakterlerle bilinen Cage, aynı zamanda deliliğiyle de ünlü. Ne yapacağını asla bilemediğimiz aktör, işte tam da bu nedenle Joker için iyi bir isim. Joker'i oynaması fikri bazılarına garip gelebilir ama, tam garip olmasına yol açan nedenlerden dolayı Cage'in Joker'i hayatında en az bir kez oynaması gerekiyor. Ayrıca çizgi romanlara hiç de uzak bir oyuncu değil. Daha önce Hayalet Sürücü'de oynamış, Superman'i seslendirmişti.

Daniel Radcliffe

Pek çok sinemasever, Daniel Radcliffe'i halen 'çocuk yıldız' olarak hatırlasa da Harry Potter'dan bu yana büyük rol katetti. Serinin bitiminden bu yana çeşitli film şovlarda sürpriz rollerle karşımıza çıktı. Çakı Gibi, Boynuzlar ve son olarak Guns Akimbo gibi filmlerde çocuk star imajından sıyrılmak için büyük çaba gösterdiğini kanıtladı.

Doğru rollerde hayli cesur olabileceğini gösteren Radcliffe, kendisiyle daha büyük bir yarışa da girebilir aslında. Bunu, son yıllarda aldığı rollerden giderek tahmin etmek çok da zor değil. Şu haliyle de Joker'e Harry Potter'dan daha çok yakışacağı kesin.

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin 90'ların başında gezegenin en ünlü film yıldızlarından biriydi. Evde Tek Başına'nın yıldızı, özellikle genç nesilin en sevdşpş oyuncukardan oldu. Ancak 2000'lerin başında spot lambalarının altından tamamen çekildi ve diğer projelerine odaklandı.