Bir Dönemin Parlayan Yıldızı Esra Ceyhan Ekranlara Geri Dönüyor

Esra Ceyhan, Instagram hesabından kızı ile birlikte paylaştığı fotoğrafla tekrar gündeme geldi. Öte yandan ünlü sunucu Ceyhan, televizyona tekrardan döneceğinin müjdesini takipçileriyle paylaştı.

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2021

Esra Ceyhan, Instagram hesabından kızıyla birlikte fotoğraflarını paylaştı. 15 yaşındaki kızıyla fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Ceyhan'a takipçileri "Ne kadar büyümüş, boyuna gelmiş" şeklinde yorumlar yaptı.

Esra Ceyhan, "Kızım 15 yaşına geldi. Lise 1 öğrencisi. Yıllar çok çabuk geçiyor" dedi.

ESRA CEYHAN EKRANLARA DÖNÜYOR

Gelen televizyon programı tekliflerini pandemi sebebiyle reddettiğini söyleyen sunucu, "Astım hastasıyım. Aşı sıramı bekliyorum. Pandemi bitince yeniden ekranlara döneceğim" şeklinde konuştu.

Esra Ceyhan kimdir?

Esra Ceyhan, 1969 senesinde İstanbul‘da doğmuştur. Asker olan babasının görevi sebebiyle çocukluğundan beri birçok şehir değiştirdi. En çok da Bursa ve Diyarbakır‘da yaşamış. Bursa’da başladığı ilkokulu Diyarbakır’da bitirdi. Ortaokul ve liseyi yine Bursa’da okudu. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni kazandı. Böylece Bursa’dan İstanbul’a geldi. 1988 yılında üniversite ikinci sınıf öğrencisiyken bir davette Halit Kıvanç‘la tanıştı. Televizyonculuk hayatı da bu tanışma ile başladı.