Bir döneme damga vuran Grup Hepsi üyeleri şimdi bakın ne yapıyor!

2000’li yılların ünlü müzik grubu ‘Hepsi’, hızla yükseldikleri müzik dünyasından zaman içinde çekildi. Grup üyelerinden Gülçin’in ayrılmasının ardından müzik kariyerlerine 3 kişi olarak devam eden diğer grup üyeleri de bir süre sonra müzik kariyerlerini sonlandırdı.

Eklenme Tarihi: 03 Eylül 2019

Özellikle çocukların ve gençlerin hayranı olduğu 4 kadından oluşan grup, hayran kitlesinin de yaşının büyümesiyle eski popülerliğini yitirdi. İlk albümünü 2005 yılında yayınlayan grup, ‘Olmaz Oğlan’ parçasıyla sesini duyurmuştu.

Albümleri çıktığında en küçüğü 19, en büyüğü 21 yaşında olan Cemre Kemer, Gülçin Ergül, Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük’ten oluşan grubun tüm üyelerinin dans ve şan eğitimi vardı. Kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan grup, müzik kariyerlerinin yanında 2007 yılında da ‘Hepsi 1’ isimli diziyle gündeme geldi.

2009 yılına gelindiğinde ise Gülçin’in gruptan ayrılmasıyla bir süre 3 kişi olarak devam eden diğer grup üyeleri zaman içinde müzik kariyerlerini bıraktı.

Başta özel hayatıyla ilgili nedenlerle Dubai’ye taşınacağı için gruptan ayrıldığı söylenen Gülçin, müzik kariyerine tek başına devam etti ve Dubai’ye gideceğini yalanladı.