Billur Kalkavan: Anne olmak da çok matah bir şey değil

Oyuncu Billur Kalkavan, anne olmak ve ebeveynlik konusunda tartışma yaratacak sözler sarf etti. Billur Kalkavan, Twitter'da TT olurken anneler ve anne adayları ünlü oyuncuyu sözlerinden dolayı topa tuttu.

Eklenme Tarihi: 07 Eylül 2019

Geçtiğimiz günlerde 22 yaş küçük sevgilisi Buğra Bahadırlı ile yaşadığı aşkla magazin sayfalarında yer alan oyuncu Billur Kalkavan, çocuk doğuran annelerle ilgili sarf ettiği sözler Twitter'da gündem oldu.

Oyuncu Billur Kalkavan bu sabah Youtube üzerinden yayın yapan bir kanala konuk oldu. Programdaki sorulara tüm samimiyetiyle cevap vermeye çalışan Billur Kalkavan, annelik konusunda şöyle dedi: "Çocuk öyle ezbere yapılacak bir şey değil. Çocuğu doğurmadan önce kendini ve maddi durumu ölçüp tartacaksın.

''Ondan sonra uykusuz cadı gibi gidin işe sinir hastası olarak'': Bana 'Siz çocuk sevmiyorsunuz' diyorlar, çok sevdiğim için çocuk doğurmamış olabilir miyim? Siz böyle düşüncesizce pörtletin. Sonra verin bir tane dadının eline işe dönün hemen. Ondan sonra uykusuz cadı gibi gidin işe sinir hastası olarak. Öyle insanlar gördüm, geceleri evinde uyumuyor falan.


''Her çocuk doğuran da bir ego'': Sen de evinde kalıp çocuğuna baksaydın. Ondan sonra buna çocuk yapmak deyin. Arsız, terbiyesiz, ciyak ciyak bir sürü çocuk koşuşturuyor etrafta. Hayatta hiçbir şey bilmiyorlar, biz anne babamızdan öğrendik her şeyi. Eğitim evde, öğrenim okuldadır. Eğitim yoksa öğrenimle olmuyor. Her çocuk doğuran da bir ego, yürüyüş değişiyor şöyle bir trip, görüyorum.