Beyazıt Öztürk ile Hadise aşk mı yaşıyor? Acun Ilıcalı ifşa etti

Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye çekimleri sırasında kaydettiği bir videoda Beyazıt Öztürk ile Hadise'nin yakınlaştığı anlar 'yeni bir aşk mı doğuyor' sorusunu akıllara getirdi.

Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2018

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye, tüm hızıyla çekimlerine devam ederken Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından yayınladığı bir video ortalığı fena karıştırdı. Hadise ile Beyazıt Öztürk'ün yakınlaştığı anların kaydedildiği görüntü, 'ufukta yeni bir aşk mı var?' sorusunu akıllara getirdi.

Ilıcalı'nın paylaşımı Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında da masaya yatırıldı. Beyazıt Öztürk ile Hadise'nin yakınlaşmaya başladığını iddia eden Bircan Bali, "Bunlar açık açık deklare ettiklerinde bizim o günkü konuşmalarımızı lütfen bulun. O kadar eminiz ki sevgili olacaklarından. Hatta belki oldular. Siz hazırda tutun" ifadelerini kullandı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER: Görüntüde Hadise, Acun Ilıcalı'nın kendilerini çektiğini fark ettiği anda "Acun ne yapıyorsun?" diyerek tepki gösteriyor. Ünlü şarkıcı ardından Ilıcalı'nın "Evet hazır mısın?" sorusuna, "Hayır hazır değilim" yanıtını veriyor.

Hatırlanacağı üzere O Ses Türkiye'nin geçtiğimiz günlerde ekrana gelen bir bölümünde Beyazıt Öztürk'ün Hadise'ye "Bir şey söyleyeceğim. Gerçekten içten söylüyorum. Benimle sevgili olur musun?" demişti.