Best Model Ender Ataç'tan Erkan Özerman İddiası: Kucağıma Otur Dedi.

Erkan Özerman'la ilgili taciz suçlamaları ardından bir iddia da tescilli model Ender Ataç'tan geldi.

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2021

Best Model organizatörü Erkan Özerman hakkında yapılan taciz iddialarının ardı arkası kesilmiyor.

Günlerdir iddialar karşısında "dereceye giremeyenler iftira atıyor" açıklamasından başka bir şey konuşmayan Özerman, "dün katıldığı 2.Sayfa" programında tansiyonu yükseltti. Özerman sunucularla büyük bir tartışma yaşadı. Hatta ve hatta Müge Dağıstanlı'nın bir zamanlar Kıvanç Tatlıtuğ'un çıplak fotoğraflarını kendisinden istediğini iddia etti.

Bugün ise 2. Sayfa programında Özerman'la ilgili çok daha sert iddialar yer aldı. Eski Best Model 3.'sü Ender Ataç'ın Erkan Özerman'la ilgili iddiaları şöyle:

"Özerman'ın başından beri söylediği bu iddiaları hep elenenler, dereceye giremeyenler yapıyor diyor. Ben dereceye girdim, Best Model 3.'süyüm"

Ben dereceye girdim ve ben de aynı şeylerden muzdaribim. Ve benim yaşadığım çok daha fazla, farklı olaylar da var. Haksızlıklar, adaletsizlikler... Bu yarışmada hiçbir şekilde adalet olduğuna, Erkan Özerman'ın adaletli bir seçim yaptığına, bu yarışmanın sektöre yeni insan kazandırmak için değil tamamen farklı şeyler için yapıldığına dair delilleri, ispatları var. Örneğin biz 2008 yılında ilk yarışmaya katılacağımız zaman başvuru yaptık. Yarı final öncesi ofise gidip form dolduruyorsun, formu veriyorsun.Formu doldurduk, verdik. Sonra Erkan Özerman bize dedi ki 'sizi boxer'la görebilir miyim odada?' Tabii dedik, odaya girdik. Çıkarttık üstümüzü, sadece boxer var. Baktı 'kilo vermeniz lazım, kilo verirseniz gelin' dedi. 15 kg verdik 15-20 günde. O sırada boxer'la biz dururken yanımıza doğru yanaştı, boxer'ı açmaya çalıştı. 'Napıyorsun?' dedim ben. 'Bir şey olmaz, böyle şeylerden çekinmeyin. Bu işe girecekseniz bunlar normal' dedi. 'Sizin için normal olabilir ama bizim için normal değil' dedim. Orda bir sert tepki aldı bizden. Sonra 'Bu kadar agresif olmayın, bu şekilde hiçbir yere gelemezsiniz' dedi. 'Gelemezsek gelemeyiz' dedim ve oradan çıktık.