Berna Koraltürk kimdir?

Vatan'dan Melis Güvenç, güzel oyuncu Berna Koraltürk ile buluştu... İşte o röportajgan kareler. Baba Candır dizisiyle yıldızı parlayan Berna Koraltürk yakın zaman bir komedi filmiyle karşımızda olacak.

Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2016

Vatan'dan Melis Güvenç, güzel oyuncu Berna Koraltürk ile buluştu... İşte o röportajgan kareler. Baba Candır dizisiyle yıldızı parlayan Berna Koraltürk yakın zaman bir komedi filmiyle karşımızda olacak.Gözünü dünya sinemasına diken oyuncu, “Bu sene dilimi geliştirirsem, yabancı filmlerde oynamak istiyorum. Kafamdaki sadece Hollywood değil, dünya sinemasında da yer almak istiyorum” diyor.

Tatil nasıl geçiyor, neler yapıyorsunuz? Hayatımda ilk defa tatil yapıyorum. Çünkü Antalya’da yaşıyordum ve orada sürekli bir tatil modu var. Tatil yapma eforunu sarf etmiyorsun. Bu yüzden ilk defa çalışıp tatil yapmanın keyfini yaşıyorum. Bütün bir yıl resim yapamamıştım, resim yapmaya başladım. Spora başladım. Uzak doğu dövüş sporlarına merak sardım. Tayland boksu olarak bilinen Muay Thai’yi haftada üç gün yapıyorum. Sezona yaptığım diyet ve sporla harika bir kondisyonla başlayacağım.

Şu an bir adamı devirebilecek tekniğe sahip misiniz? Elimin hep ağır olduğunu biliyordum ama bir adamı devirebilecek bir gücüm varmış bunu keşfettim. Şiddetle uzaktan yakından ilgim yok. Aksine sinirlendiğim zaman olabildiğince herlesten uzaklaşırım.

Dövüş sporlarına merak sardıktan ve öğrendikten sonra “Artık aksiyon oynamak isterim” diyor musunuz? Aldığım dövüş eğitimini hemen yarın uygularım demek sadece göstermelik olur. Ama keşke güzel aksiyonlar çekilse bende oynasam. Mesela bir ajanı oynamak çok isterim. Çeşitli şeyleri yapmak isterim. Çünkü hepsini yapabileceğimi biliyorum.